м.Житомир, вул.Любарська 1а, офіс 1info@mariyapraca.com.ua

Languages

Агенція з працевлаштування за кордоном “МariyaPraca”

у зв’язку з розширенням діяльності відкриває курси з вивчення іноземних мов.

Відтепер наші клієнти матимуть можливість працювати не лише в Польщі, Чехії та Словаччині, Литві чи Естонії, де відсутні вимоги до володіння мовою, а й в Німеччині, Китаї, Данії та інших країнах, де знання іноземної мови відкриває такі перспективи.

Наші курси - це

Ми навчаємо природньо, так само як Ви вчили свою рідну мову. З перших же уроків Ви будете невпинно практикуватися в говорінні. До 80% уроку проходить на іноземній мові. Ви активно збагачуєте свій словниковий запас, складаючи речення і повторюючи їх багаторазово. Так Ви рятуєтеся від бар'єру в спілкуванні. Наші різноманітні та добре структуровані уроки мотивують, надають упевненості у собі та розвивають самостійність у вивченні мови. Життєві ситуації розігруються у діалогах та інтерв'ю. Різноманітні вправи дозволяють досягти практичного застосування набутих знань.

Не бійтеся змін у своєму житті!

Сміливо реалізуйте свої мрії! Записуйтеся на пробне заняття!

Які можливості дають знання іноземної мови українцям?

Вільне спілкування

В останнє десятиріччя українці стали значно більше подорожувати за кордоном. Безвізовий режим в рази збільшив кількість українських туристів до країн Європейського Союзу. Лише у першому півріччі 2018р. за межі України виїхало 17,3 млн чоловік . Знання іноземної мови – це єдина можливість вільно спілкуватися, дружити, вчитися разом, а також вести активне соціальне життя в іншій країні. Знання іноземної мови сприяє і влаштуванню особистого життя. У 2017-му році кожен 15-й шлюб в Україні був укладений з іноземцями (в 2008 році - лише 30-й).

Навчання за кордоном

Українці дедалі частіше вчать іноземну мову для того, щоб вступити до навчальних закладів за кордоном. Протягом останніх дев’яти років кількість українських студентів за межами України зросла більш ніж утричі - з 24104 до 77424 осіб. Найбільша кількість українців навчається в Польщі, Росії, Чехії, Словаччині, Австрії, Італії, Іспанії, Канаді та Болгарії.

Працевлаштування в іноземних компаніях в Україні

В 30 % оголошень про вакансії в Україні роботодавці очікують від кандидатів знання іноземної мови і платять працівнику за роботу в середньому на 50% більше, ніж працівнику без знань мови.

Працевлаштування за кордоном

Знання іноземної мови дає можливість українцям працювати за кордоном не на низько кваліфікованій і відповідно низькооплачуваній роботі (наприклад, в Польщі чи Чехії), а влаштуватися на роботу в Німеччину, Данію, Норвегію, Голландію, Китай де зарплата за місяць більше 1500 євро на руки.

Хочеш бути:

Успішним

(заробляючи більше, ніж інші)

Щасливим

(подорожуючи по світу і отримуючи насолоду від життя)

Освіченим

(навчаючись в престижних вузах Україні і зарубіжжя)

Навчання у нас будується на:

Системному підході

(для того, щоб отримати результати, ми застосовуємо порівневий поступовий розвиток знань.) Так само як і дитина, спочатку вчиться сидіти, стояти, а лише потім ходити та бігати!

Сучасній методиці

(для того, щоб отримати результати, ми застосовуємо порівневий поступовий розвиток знань.) Так само як і дитина, спочатку вчиться сидіти, стояти, а лише потім ходити та бігати!

Безкоштовній першій співбесіді та тестуванні

Запрошуємо Вас на першу співбесіду для оцінки рівня знань та знайомства з викладачем. Для отримання результату важлива сумісність учня і вчителя.

Дисципліні і відповідальності

Тільки дотримуючись послідовності і системності в навчанні, можливо отримати результат. У наших студентів не повинно бути прогалин у навчанні. Тому всі пропуски з поважних причин (хвороба) у групових заняттях відпрацьовуються індивідуально з викладачем безкоштовно перед наступним уроком тривалістю 15 хвилин.