м.Житомир, вул.Любарська 1а, офіс 1info@mariyapraca.com.ua

Німецька мова

Німецька мова займає друге місце по популярності після англійської, так як Німеччина на сьогодні займає перше місце в економічному рейтингу Євросоюзу. Рівень життя в Німеччині досить високий і вона є привабливою для еміграції, в тому числі і трудової.

Україна – 5-та країна в світі по кількості людей, які вивчають німецьку мову. Безумовно, у кожного є своя на це причина: комусь мова потрібна для роботи в Україні, хтось бажає вчитися у Німеччині (при вступі обов’язково потрібен сертифікат Test DaF не нижче 3-го
рівня), деякі просто отримують задоволення від самого процесу навчання, а дехто бажає вийти заміж за німця та отримати ВНЖ в Німеччині.

Багато українців приваблює робота в Німеччині високими заробітними платами. Для порівняння, середня заробітна платня у Польщі – тисячу сто євро до нарахування. При цьому, середня заробітна платня на сході Німеччини – 2700 євро, а на заході – 3300 євро. Відповідно, людина , яка раніше працювала у Польщі, може заробити вдвічі-втричі більше.

В основному наші заробітчани їдуть працювати сезонно збирачами урожаю та будівельниками, водіями або доглядають за літніми людьми. І найчастіше це нелегальна робота. Студенти мають можливість відкрити річну студентську візу та офіційно
працювати /стажуватися на фермі.

Згідно німецького законодавства обов’язково необхідні знання німецької мови для відкриття робочої візи. Наприклад, аби влаштуватися медичною сестрою, на сьогодні потрібно знати німецьку мову на рівні не нижче В2.

Щоб вирішити проблему залучення кваліфікованих кадрів німецький уряд з 1 січня 2019 року збирається спростити доступ громадян третіх країн до свого ринку праці. Це означає, що українці отримають можливість легального працевлаштування в Німеччині по робочій візі.

Відкриваємо набір на курси з вивчення німецької мови.

 • Старт групових занять по мірі комплектації груп.
 • Підготовка до школи, вступу до ВУЗУ, виїзду за кордон, до здачі міжнародних екзаменів.
 • Групова (до 8 чоловік) та індивідуальні форми навчання.
 • Індивідуальні заняття проводяться як онлайн, так і оффлайн.
 • Гнучкий графік. Ранішні та вечерні групи.
 • Підготовка з будь-якого рівня.
 • Набирається окрема група з вивчення німецької мови для медпрацівників з можливістю подальшого працевлаштування в Німеччині.
 • Група “Стандарт”
  8 занять по 60 хвилин
  1050 грн.
  Ціна за місячний курс
 • Група “Розумник”
  8 занять по 75 хвилин
  1250 грн.
  Ціна за місячний курс
 • Індивідуальне заняття
  тривалістю 60 хвилин
  220 грн.
  Ціна за 1 заняття

ВЧІТЬ НІМЕЦЬКУ З НАМИ! ВІДКРИВАЙТЕ ДЛЯ СЕБЕ НОВІ МОЖЛИВОСТІ!

Чому потрібно навчатись у нас?

Працюємо на результат!

Ми ретельно відбираємо вчителів, зважаючи не лише на кваліфікацію і досвід (останній не завжди є показником), а й на готовність віддавати знання і отримувати від цього задоволення! Заняття проводяться в міні-групах до 8 чоловік або індивідуально в зручний для Вас час. Навчальна програма адаптується під потреби учнів. Ми використовуємо сучасні підручники

Підтримуємо інтерес до навчання, щоб Ви могли вивчити мову!

Ми психологічно підтримуємо учнів під час навчального процесу, щоб труднощі, які прийдеться подолати, не знизили Ваш інтерес до навчання. Різноманітність форм та методів навчання лише спонукають Вас до вивчення мови. Цікаві та насичені уроки запам

Не даємо марних надій і не обіцяємо результат за 2 місяці!

Вивчити мову – непроста справа. 50% успіху залежить від школи та вчителя, 50% від учня. І тільки усвідомлюючи відповідальність кожного, ми можемо досягнути спільного результату!

Підтримуємо індивідуальність навіть в групових заняттях!

Ми використовуємо гнучку навчальну програму і навіть в рамках групових занять (до 8 учнів в групі) використовуємо індивідуальний підхід, тому що немає двох людей як з абсолютно однаковим рівнем володінням мови, так і з однаковим сприйняттям матеріалу

Надаємо комфортні умови під час навчання, як необхідну запоруку успішності!

Ми зробили все, щоб наші учні комфортно відчували себе у навчальному класі, щоб сучасні інтерактивні засоби і техніка допомагали краще засвоювати навчальний матеріал. Зручне розташування офісу в центрі міста дає змогу нашим студентам витрачати мінімум часу на дорогу.

Якість наших послуг відповідає ціні!

Якісна послуга не може бути дешевою! Не один раз ми вже доводили собі це в повсякденному житті.

Гнучка система знижок!

У нас тебе чекає – безкоштовне пробне заняття! Акція -  «Приведи друга – отримуй знижку 50% на одне заняття». При купівлі абонементу на 2 місяці – знижка 10%, на 4 місяці – знижка 15% При оплаті абонементу на 3 місяці – підручники надаються безкоштовно!

Навчаючи Вас, ми показуємо Вам шлях!

Знання іноземної мови відкриває безліч можливостей для людини в сфері особистого розвитку та в сфері навчання та працевлаштування.

Хочеш бути:

Успішним

(заробляючи більше, ніж інші)

Щасливим

(подорожуючи по світу і отримуючи насолоду від життя)

Освіченим

(навчаючись в престижних вузах Україні і зарубіжжя)