м.Житомир, вул.Любарська 1а, офіс 1info@mariyapraca.com.ua

Польська мова

Плануєте розпочати навчання в Польщі, прагнете вільно спілкуватися польською мовою з родичами та друзями, збираєтесь у подорож містами Польщі, маєте намір працевлаштуватися в польську компанію чи бажаєте отримати Карту Поляка або ж просто цікавитеся традиціями та культурою цієї країни, а можливо Ви назвете іншу причину?
Мільйони українців вчать польську мову з цих та інших причин, і вона стає дедалі популярнішою серед наших громадян. Завдяки схожості наших мов, вивчити її не є складно. Більшість українців можуть інтуїтивно зрозуміти польську мову. Опанувати розмовний рівень В1 можливо за 3 місяці інтенсивного навчання.

Відкриваємо набір на курси з вивчення польської мови.

 • Старт групових занять по мірі комплектації груп.
 • Підготовка до школи, вступу до ВУЗУ, виїзду за кордон, до здачі міжнародних екзаменів, на отримання Карти Поляка.
 • Групова (до 8 чоловік) та індивідуальні форми навчання.
 • Індивідуальні заняття проводяться як онлайн, так і оффлайн.
 • Гнучкий графік. Ранішні та вечерні групи.
 • Підготовка з будь-якого рівня.
 • Група “Стандарт”
  8 занять по 60 хвилин
  1050 грн.
  Ціна за місячний курс
 • Група “Розумник”
  8 занять по 75 хвилин
  1250 грн.
  Ціна за місячний курс
 • Індивідуальне заняття
  тривалістю 60 хвилин
  220 грн.
  Ціна за 1 заняття

ВЧІТЬ ПОЛЬСЬКУ З НАМИ! ВІДКРИВАЙТЕ ДЛЯ СЕБЕ НОВІ МОЖЛИВОСТІ!

Чому потрібно навчатись у нас?

Працюємо на результат!

Ми ретельно відбираємо вчителів, зважаючи не лише на кваліфікацію і досвід (останній не завжди є показником), а й на готовність віддавати знання і отримувати від цього задоволення! Заняття проводяться в міні-групах до 8 чоловік або індивідуально в зручний для Вас час. Навчальна програма адаптується під потреби учнів. Ми використовуємо сучасні підручники

Підтримуємо інтерес до навчання, щоб Ви могли вивчити мову!

Ми психологічно підтримуємо учнів під час навчального процесу, щоб труднощі, які прийдеться подолати, не знизили Ваш інтерес до навчання. Різноманітність форм та методів навчання лише спонукають Вас до вивчення мови. Цікаві та насичені уроки запам

Не даємо марних надій і не обіцяємо результат за 2 місяці!

Вивчити мову – непроста справа. 50% успіху залежить від школи та вчителя, 50% від учня. І тільки усвідомлюючи відповідальність кожного, ми можемо досягнути спільного результату!

Підтримуємо індивідуальність навіть в групових заняттях!

Ми використовуємо гнучку навчальну програму і навіть в рамках групових занять (до 8 учнів в групі) використовуємо індивідуальний підхід, тому що немає двох людей як з абсолютно однаковим рівнем володінням мови, так і з однаковим сприйняттям матеріалу

Надаємо комфортні умови під час навчання, як необхідну запоруку успішності!

Ми зробили все, щоб наші учні комфортно відчували себе у навчальному класі, щоб сучасні інтерактивні засоби і техніка допомагали краще засвоювати навчальний матеріал. Зручне розташування офісу в центрі міста дає змогу нашим студентам витрачати мінімум часу на дорогу.

Якість наших послуг відповідає ціні!

Якісна послуга не може бути дешевою! Не один раз ми вже доводили собі це в повсякденному житті.

Гнучка система знижок!

У нас тебе чекає – безкоштовне пробне заняття! Акція -  «Приведи друга – отримуй знижку 50% на одне заняття». При купівлі абонементу на 2 місяці – знижка 10%, на 4 місяці – знижка 15% При оплаті абонементу на 3 місяці – підручники надаються безкоштовно!

Навчаючи Вас, ми показуємо Вам шлях!

Знання іноземної мови відкриває безліч можливостей для людини в сфері особистого розвитку та в сфері навчання та працевлаштування.

Хочеш бути:

Успішним

(заробляючи більше, ніж інші)

Щасливим

(подорожуючи по світу і отримуючи насолоду від життя)

Освіченим

(навчаючись в престижних вузах Україні і зарубіжжя)