Детальніше
Рабочий (студент) в Германию

Зимняя/Летняя оплачиваемая практика в Германии (с марта по октябрь) — это программа от немецкого федерального агентства занятости, которая дает возможность студентам жить и работать в Германии в период летних и зимних каникул.

Согласно условиям программы, каждый студент может работать в Германии не больше 90 дней в течение 12 месяцев.

Что предлагаем:

• сбор клубники с 01.06.2020 до середины августа

• работа на ферме КРС — 90 дней

Место работы: окрестности Ганновера

Детальніше
Робота в Німеччині для жінок від 35 до 60 років ОПІКУНКАМИ-ДОГЛЯДАЛЬНИЦЯМИ!

Якщо Ви чесна, порядна людина і володієте німецькою мовою хоча б на початковому рівні (або маєте бажання її вивчити), то ця работа для Вас!

Пропонуємо роботу опікунами-доглядальницями від прямого роботодавця, з гарною репутацією на ринку праці.

Всі кандидати обов’язково проходять співбесіду з роботодавцем

Детальніше
Медична сестра в Німеччину

Для нашого прямого роботодавця в Німеччині – крупної сітки медичних закладів - шукаємо кандидатів на посаду медичної сестри.
Робота для людей, які орієнтовані на постійний переїзд до Німеччини, та готові докласти до цього необхідних зусиль. Німецька сторона робить все необхідне для ефективної адаптації та навчання медичних працівників.
Вакансія безкоштовна, кандидат сплачує лише свої особисті розходи на відкриття візи (переклади дипломів, страховка, збори і тд)
ЦО компанії знаходиться недалеко від Дюссельдорфу.
З кожним кандидатом роботодавець проводить скайп- співбесіду.
Рівень зарплат для медичних працівників в Німеччині регулюються на державному рівні в залежності від рівня кваліфікації та досвіду роботи працівника. На початковому етапі ЗП в районі 1900 євро брутто.

Детальніше
Зварювальник на суднобудівництво в Німеччину, Хорватію, Литву, Іспанію

Пропонуємо легальну роботу для ЗВАРЮВАЛЬНИКІВ в великій литовській міжнародної компанії, що займається суднобудуванням!
Надаємо послугу під ключ: підготовка резюме кандидата, узгодження кандидатури з роботодавцем (при необхідності проводиться співбесіда по телефону), підготовка повного пакету документів для оформлення Литовської робочої візи на 1 рік з можливістю подальшого оформлення посвідки на проживання. Для кращих працівників, організація доставки до місця роботи, супровід і підтримка під час роботи!
Контракт з роботодавцем підписується на території України!

Детальніше
Медична сестра в Німеччину

Мрієш про роботу в Німеччині в сфері медицини?
Німеччина займає перше місце в економічному рейтингу ЄС. Рівень життя в країні досить високий, тому вона є надзвичайно привабливою для наших заробітчан. Середньомісячна зарплата в Німеччині в 2019році за повний робочий місяць складає 3880 євро брутто.

Німеччина і сьогодні відкрита для офіційного працевлаштування українських фахівців в сфері медицини, але згідно німецького законодавства потрібно знати німецьку мову на рівні не нижче В2 (підтверджується міжнародним сертифікатом рівня В2) та пройтиіндивідуальну процедуру підтвердження (визнання) диплому (це стосується всіх осіб, які отримали освіту за межами Німеччини). В процесі індивідуальної процедури підтвердження диплома Апробаційна служба порівнює Вашу освіту з аналогічною німецькою освітою. При цьому йдеться про такі критерії, як зміст і тривалість освіти, зокрема досвід роботи за спеціальністю. Апробаційне вiдомство підтверджує (визнає)диплом частково і зазначає, які предмети необхідно довчити для 100% підтвердження диплома! Громадянам третіх країн Апробаційне відомство завжди видає висновок про те, що диплом буде підтверджено за умови проходження практики або складання іспиту з предметів, яких бракує. Клініка, яка зацікавлена в вас як в медсестрі, бере на себе зобов’язання довчити Вас предметі вам, яких бракує, і забезпечити вам проходження практики з даних предметів.

Щоб вирішити проблему залучення кваліфікованих кадрів німецький уряд з 1 січня 2019 року збирається спростити доступ громадян третіх країн до свого ринку праці і полегшити умови для працевлаштування, в тому числі для українців.

Пропонуємо медичним сестрам та лікарям курс з вивчення німецької мови з подальшим офіційним працевлаштуванням в Німеччині.

Детальніше
Робочий /студент на ферму в Німеччину (зп від 1200 € в місяць)

Пропонуємо для студентів вищих аграрних навчальних закладів і факультетів (спеціальності ветеринари, зоотехніки (технологи), агрономи і агроінженери) роботу / стажування на фермах Німеччини по річній студентській візі!

Робота в таких регіонах Німеччини як: Баден-Вюртемберг, Баварія, Гамбург, Гессен, Нижня Саксонія, Саксонія, Саксонія-Анхальт Северний, Рейн-Вестфалія, Рейнланд-Пфальц, Саарланд, Шлезвіг-Гольштейн, Тюрінгін, Мекленбург